День Соборності України!

22 січня ввійшло до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України!
З нагоди цієї важливої, історичної дати у  бібліотеках-філіях Публічної бібліотеки Чигиринської міської ради провели пізнавальні заходи. Основна мета – відродження паростків духовності, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого та сьогодення.
Працівники Рацівської сільської бібліотеки-філії провели урок державності «Україна єдина» для школярів. Також організували тематичну книжкову виставку: «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг».
Для старшокласників у Тіньківській сільській бібліотеці-філії провели вікторину: «Соборність України: під прапором волі». Всі присутні вшанували українських захисників, які боролися за вільну, незалежну Україну та створили ланцюжок єдності.
Новоселицька та Вершацька сільські бібліотеки – філії підготували історико-літературну композицію: «Соборна мати – Україна, одна на всіх як оберіг».
Також у переддень свята у Чигиринському НВК І-ІІІ ступенів №3 була проведена лінійка-відеоподорож «Соборна і свята, моя ти Україно», інформаційні хвилинки «Соборність України-соборність наших душ», молодші школярі взяли участь у виставці малюнків, члени команди «Козацька воля» (молодша група) провели заняття у шкільному етнографічному музеї «Українська світлиця» для вихованців старшої групи дитячого садочка. Учні середніх класів спробували свої сили у історичному квесті.
Здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх. Вони допомагають, підтримують зберігати найсвятіше – пошану до наших батьків, дідів, справу боротьби за Україну, її волю.
Усі ці заходи допомагають не лише краще пізнати історію нашої держави, а й сприяли піднесенню національної свідомості та єдності.
Ніщо нас не спинить, лунає наш клич,
Хай буде Вкраїна Соборна навік,
Велика і вільна Соборна, міцна,
У світі поважна, для нас дорога.