День народження гетьмана Богдана Хмельницького

В цьому році ми відмічаємо 427-річницю з дня народження основоположника консолідації української нації — Богдана Хмельницького. Це видатний полководець, реформатор і дипломат європейського масштабу, який відіграв велику роль в історії Української держави. Головною метою діяльності Богдана було звільнення всього українського народу від польської неволі та об’єднання українських земель у незалежну державу.

Основними рисами його управління військом були висока дисципліна, послух, честь та хоробрість. Навіть вороги з подивом висловлювалися про нечуване вміння тримати військову дисципліну. Як полководець, Хмельницький також мав великий талант – перемагати ворога з меншими силами.

Діяльність Богдана Хмельницького, його наполегливість у досягненні мети,  є яскравим прикладом для наших військових, які докладають великих зусиль у боротьбі з багаточисельним ворогом.

Цього дня у Чигиринській громаді вшанували пам’ять великого українського полководця та поклали квіти до підніжжя пам’ятника, що на Богдановій горі.