Чигиринська територіальна громада отримала побутову техніку та обладнання в рамках проєкту «Електрозабезпечення громад – SOS»

На сьогодні вже маємо два холодильника, дві прально-сушильні машини, дві індукційні електроплити та мікрохвильовки, бензопилу, подовжувачі. Також раніше доставлено автономну 3 кВт сонячну станцію. Ще решта обладнання надійде найближчим часом.
 
Вся отримана благодійна допомога буде встановлена в Територіальному центрі соціального обслуговування для створення умов з комфортного прихистку та перебування в ньому підопічних, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб.
 
Чигиринська міська рада та громада міста висловлюють щиру подяку доброчинцям за надану допомогу, яка особливо актуальна з настанням осінньо-зимового періоду та підсилить енергозабезпечення комунальної установи на випадок відсутності електроенергії.
 
Дане обладнання закуповується та передається громадам у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад – SOS», що впроваджується Громадська організація “Дана-Центр” за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)
 
Спільними зусиллями долаємо усі виклики 🇺🇦