ЧИГИРИНСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ ДОЛУЧАТИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ «САДИ ПЕРЕМОГИ»

Старости 12 старостинських округів отримали насіннєвий матеріал, переданий в якості міжнародної технічної допомоги проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який впроваджується компанією Алінеа Інтернешнл Лтд. та фінансується Урядом Канади.
 
Це 5 високоякісних сортів столового буряка, 2 сорти соусного кабачка, 7 сортів моркви, 4 сорти огірків, 2 сорти гарбузів та солодка кукурудза. Старости мають передати насіння домогосподарствам, які мають вільні не засаджені городи та бажають стати в ряди Городніх військ України.
 
На засіданні виконавчого комітету затверджено програму підтримки самозабезпечення Чигиринської міської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги».
 
Попередньо в громаді вже було висаджено 7 тонн ранньої картоплі. Сподіваємося на гарні врожаї задля забезпечення продуктами харчування нашого населення громади.
 
«Сади Перемоги» – це не нова ідея. Така акція проводилася у США, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині під час Першої та Другої світових воєн. Вона допомогла вистояти країнам у найскрутніші часи.
 
Наша громада висловлює найщиріші слова вдячності за сприяння та співпрацю в реалізації ініціативи Григорію Перерві.