Чигиринська громада отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо перемішених осіб

З початком воєнних дій на території України для нашої громади, як і багатьох інших громад, які приймають людей із сусідніх регіонів постраждалих від бойових дій, гостро постала проблема продовольчого забезпечення. Ці труднощі викликані збільшенням кількості населення в громаді і втратою логістичних зв’язків, що були налагоджені між магазинами та підприємствами. 

Всього за місяць війни громада транзитно прийняла майже 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Через великий потік людей місцеві магазини не можуть забезпечити наявність необхідної кількості соціально-значущих товарів. Більше за інших потерпають люди, що є вимушеними переселенцями, та опинилися без засобів існування далеко від свого дому. Таких у Чигиринській громаді постійно проживає 1764 особи. З кожним днем їх кількість збільшується.

На допомогу цим людям прийшов проєкт міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що впроваджується компанією Alinea International за підтримки уряду Канади. В рамках зазначеної допомоги проєктом придбано та передано Чигиринській громаді продукти харчування, зокрема: цукор, рис, горох, пшоно та олію. Ця допомога призначена для 1500 внутрішньо переміщених осіб, з яких 707 жінок, 539 дітей та 30 осіб з інвалідністю.

Гуманітарна допомога передана Центру соціальних служб Чигиринської міської ради та волонтерському центру «Чигирин-місце сили» для надання людям, які вимушено покинули свої домівки в Харківській, Чернігівській, Київській, Донецькій та інших областях, і на сьогодні проживають у населених пунктах Чигиринської громади.

Чигиринська міська рада і вся громада вдячні нашим канадським партнерам за таку своєчасну допомогу та підтримку. Разом ми зможемо більше!

Віримо, що війна закінчиться, Україна здобуде перемогу і на нашій землі настане довгоочікуваний мир.

@Виталий Белецкий, @yulya kondratska, @Tetiana Lebukhorska, @surge.in.ua

#SURGe #Григорій Перерва #Віктор Харченко #Чигиринська міська територіальна громада