Чергове засідання виконавчого комітету провів міський голова

Міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання виконавчого комітету.

Спочатку заслухали звіт по виконанню бюджету Чигиринської міської територіальної громади за І квартал 2023 року, який передали для затвердження депутатами міської ради на черговій сесії.
В подальшій роботі виконавчого комітету:
– схвалено проєкт місцевої Програми фінансової підтримки ВСП «Чигиринський економіко-правовий фаховий коледж Уманського НУС» як місця компактного проживання ВПО на 2023-2025 роки,
– затверджено вартість проїзду хворим на ниркову недостатність для проведення гемодіалізу на І півріччя поточного року за рахунок коштів бюджету громади;
– затверджено проектну документацію щодо капітального ремонту котельні Рацівського ліцею та підвального приміщення Чигиринського ліцею №1.
Окремим блоком присутні розглянули колективні договори приватних підприємств, державних установ, укладених між адміністрацією та трудовим колективом, погодили внесення відомостей про їх повідомну реєстрацію до Реєстру територіальних угод і колективних договорів Чигиринської громади.
Разом з тим, на засіданні розглянуті та прийняті відповідні рішення з питань захисту прав дітей, ряд інших питань, які стосуються повноважень виконавчого комітету в порядку виконання звернень громадян.