Чергове засідання виконавчого комітету

22 червня 2020 року о 15.00 в залі засідань Будинку рад та державних установ  відбудеться засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради. 

Запропоновані до розгляду наступні питання:

  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.05.2020 №77-9 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території Чигиринської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»Про взяття на первинний облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Чигиринської міської ОТГ
  • Про внесення змін до бюджету Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
  • Про надання дозволу Буханець Ю.В. на переведення житлових будівель по вул. князя Дмитра Вишневецького,17 в м. Чигирин у нежитлові
  • Про затвердження Порядку надання грошової допомоги на придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти
  • Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт (утеплення фасадів)Чигиринського НВК «спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Черкаської області за адресою: м. Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 121,Черкаська область»
  • Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт харчового блоку Чигиринського НВК «спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Черкаської області» за адресою: м. Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 121,Черкаська область»
  • Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт – заміна вікон на металопластикові з енергозберігаючими склопакетами в Чигиринському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної  ради Черкаської області (Коригування)»
  • Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт (благоустрій території) Чигиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Чигиринської міської ради Черкаської області за адресою:  м. Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 121 Черкаська область»
  • Інші