Чергова болюча втрата та тяжка журба для всіх жителів Чигиринщини

Сьогодні в Чигиринській громаді навіки попрощалися та провели в останню путь Героя В’ячеслава АДАМОВИЧА.

Народився В’ячеслав 9 лютого 1981 року. У 1988 році пішов у перший клас Вершацької загальноосвітньої школи, де його запам’ятали товариським, активним, веселим та чуйним хлопчиною.

У 1998 році закінчив школу і вступив до Знам’янського професійно-технічного училища на спеціальність «Повар». Після закінчення навчального року поїхав до Одеси для отримання практики в новому ремеслі.

Восени 1999 року у віці 18 років був призваний на службу до Збройних сил України та розпреділений до десантно-штурмової військової частини у місті Болград, де отримав звання старшого сержанта.

Після повернення додому, упродовж 2002-2004 років працював охоронцем в банку. Надалі досить часто змінював рід діяльності.

Навесні 2018 року подав документ на службу в ЗСУ в зоні АТО. Впродовж семи місяців перебував на лінії бойового зіткнення у складі 36-ї бригади. Після цього повернувся додому.

24 лютого 2022 року, коли країну сколихнула війна, В’ячеслав разом із земляками приєднався до 30 ОМБр, звідки одразу відправилися до зони бойового зіткнення неподалік від міста Попасна.

Навесні 2022 року разом зі своїми побратимами неодноразово вступали в бій з ворогом біля населених пунктів Троїцьке, Світлодарськ, Бахмут та селищ Роти і Відродження. Саме біля цих селищ хлопець проявив свою мужність та хоробрість і в складний момент взяв командування взводом під свій контроль. Разом з іншими хлопцями рятував життя своїх побратимів, які отримали ушкодження після артобстрілу.

Його підрозділ, в якому він був командиром, брав участь у Харківській операції. Зокрема, підрозділ В’ячеслава вигнав окупантів з населеного пункту Петропілля і здобув чимало військових трофеїв. Певний час В’ячеслав перебував на реабілітації, у липні 2023 року повернувся до бойових дій.

На жаль, 9 лютого біля н. п. Маньківка В’ячеслав загинув від отримання кульового поранення, на власний день народження.

Хоробрий чоловік із великим серцем. Наш янгол-охоронець, який постійно стояв на стороні справедливості та чесності. Він покинув цей світ як людина, яка не дозволила нікому зламати його непохитний та бійцівський дух.

Спасибі тобі, наш мужній воїне!

Вічна слава!