Безробітний Чигиринщини започаткував власну справу після професійного навчання

Отримати роботу своєї мрії можливо. У цьому переконався Сергій Литвин, який звернувся за допомогою щодо пошуку роботи до Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості

Робота фахівців із Сергієм будувалась за двома напрямками: консультація про реальну ситуацію на ринку праці та інформація про можливості навчання.

Оцінивши  свої можливості та ознайомившись з переліком професій, Сергій зважився на  зміни у своєму житті, бо появилась можливість реалізувати професійну мрію – стати перукарем. Сергій отримав направлення до Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на перепідготовку за професією перукар-модельєр, де й проходив навчання з серпня 2022 року по січень 2023 року. Кілька місяців навчання – нові знання, новаторський досвід, цікаві знайомства. Схвальні відгуки наставників надали успішний старт для нової сторінки трудової біографії Сергія. Після закінчення навчання молодий чоловік започаткував власну справу, де має можливість втілити сучасні знання.

«Наміри наполегливого чоловіка обов’язково увінчаються рясними здобутками, адже займається він улюбленою справою, від якої черпає моральне та матеріальне задоволення», – переконана начальник Чигиринського управління Черкаської філії Світлана Коршунова.