Атестація педагогічних працівників

Атестація – це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників.

Атестація педагогічних працівників організовується відповідно до частини п’ятої статті 50 Закону України «Про освіту», частини першої статті 48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800, Переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року №1109 (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №476 від 13.06.2018), Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 14 червня 2000 року №963 (із змінами та доповненнями), Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 року №805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за №1649/38985 працівників (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки №1169 від 23.12.2022), Професійного стандарту за професіями “Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)”, «Вихователь закладу дошкільної освіти», «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти», «Керівник (директор) закладу загальної середньої освіти».

 СПИСОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ЧЕРГОВІЙ АТЕСТАЦІЇ У 2024 РОЦІ

 

1.

СКІЧКО
Оксана Олександрівна

директор Чигиринського ліцею №3

2.

НЕВГОДЕНКО

Катерина Григорівна

директор Чигиринського ліцею №2

3.

ЯКІР

Тетяна Василівна

директор закладу дошкільної освіти «Сонечко»

4.

ВАРАНІЦЬКА

Раїса Іванівна

директор закладу дошкільної освіти «Зірочка»

5.

МАЛЯРЧУК

Ніна Іванівна

директор Матвіївської гімназії

6.

КОРОЛЬ

Світлана Вікторівна

вчитель української мови та літератури Матвіївської гімназії

7.

МИКИТЕНКО

Світлана Василівна

вихователь, асистент вихователя закладу дошкільної освіти «Казковий теремок»

8.

М’ЯЛИК

Людмила Григорівна

асистент вихователя закладу дошкільної освіти «Казковий теремок»

9.

КРАВЧЕНКО

Марина Михайлівна

керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості

10.

УЛЯНИЧ

Володимир Михайлович

вчитель трудового навчання Матвіївської гімназії

 

Керівники та педагогічні працівники, які атестуються при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, подають документи, що свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення у паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів надсилати на адресу електронної пошти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту osvita.chigirin.otg@ukr.net

Терміни проведення  атестації педагогічних працівників: до                                              15 квітня 2024 року.

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ВІДДІЛІ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

 

І засідання 

 

1.

1. Про розподіл доручень між членами атестаційної комісії.

2. Про Порядок проведення атестації.

3. Про затвердження графіка та плану роботи атестаційної комісії.

18.09.2023

 

 ІІ засідання

 

2.

1. Про затвердження списку педагогів, які підлягають черговій атестації.

2. Про визначення термінів проведення їх атестації.

3. Про визначення адреси електронної пошти для подання керівниками та педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі).

4. Про перенесення чергової атестації педпрацівників, у разі тимчасової непрацездатності або настання інших обставин, що перешкоджають проходженню ними атестації, на один рік (за потреби).

05.10.2023

 

ІІІ засідання

 

3.

1. Про включення до списку, за заявою, педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, але не були включені до попереднього списку.

2. Про затвердження списку педагогів, які підлягають позачерговій атестації, визначення строків проведення атестації, подання документів педагогів, які атестуються позачергово.

19.12.2023

 

 ІV засідання 

 

4.

1. Про розгляд, перевірку достовірності документів педагогічних працівників, які атестуються, встановлення дотримання вимог п.8.9 Положення про атестацію.

2. Про оцінку професійних компетентностей педагогічних працівників з урахуванням їх посадових обов’язків і вимог професійного стандарту (за наявності).

3. Про вивчення практичного досвіду педагогічних працівників для належного оцінювання професійних компетентностей.

4. Визначення членів атестаційної комісії, які аналізуватимуть практичний досвід роботи педагогічних працівників.

5. Затвердження графіка заходів з вивчення практичного досвіду (за потреби).

12.01.2024

 

 V засідання

 

5.

1. Про порядок голосування

2. Про результати  атестації керівників та педагогічних працівників у 2024 році.

15.04.2024