9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність та зайняти гідне місце в світовій культурі.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. В усі часи вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
Щиро вдячні працівникам Центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради, Публічної бібліотеки Чигиринської міської ради, Чигиринської дитячої музичної школи Чигиринської міської ради, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ви даруєте жителям нашої громади радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!