28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто боровся за це звільнення! Пам’ять про Вас завжди буде жити у наших серцях.

Битва за визволення України тривала 680 днів. Це одна з найбільш вирішальних операцій у німецько-радянській війні, яка стала найважливішим етапом на шляху до перемоги над нацизмом. Саме 28 жовтня 1944 року останні окуповані гітлерівцями території України були визволені радянськими військами.

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, й нині все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх.

Віктор Харченко – міський голова Чигиринської громади спільно з представником ветеранської організації Юрієм Лисаком поклали квіти до Обеліска Слави, Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пам’ятника воїнам АТО/ООС.

У цей пам’ятний, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як: мир, порозуміння і примирення. Нехай зараз нас усіх єднає любов до України та до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави!