27 березня Чигиринщину відвідала делегація Чорнобаївської селищної ради

27 березня Чигиринщину відвідала делегація Чорнобаївської селищної ради на чолі з селищним головою – Любивим Сергієм Васильовичем.
 
Мета візиту – обмін досвідом роботи у сфері первинного рівня медичного обслуговування населення.
 
У ході розмови сторони торкнулися широкого кола питань. Обговорили оптимальну структуру центру первинної медико-санітарної допомоги та принципи формування спроможної мережі пунктів надання медичної допомоги, вивчили досвід кожної з громад в розрізі утримання фельдшерсько-акушерських пунктів, поділилися напрацюваннями в сфері ухвалення ефективних управлінських рішень.
 
Керівники обох громад висловили зацікавленість в оптимізації витрат медичних закладів при збереженні належного рівня надання медичної допомоги населенню, чого доволі складно досягнути в умовах недостатнього фінансування галузі з боку держави.
 
Віктор Харченко і Сергій Любивий наголосили, що зустріч була корисною для обох сторін та домовилися проводити подібні консультації й в подальшому.
 
Довідково: у Чигиринській громаді послуги із надання первинної медико-санітарної допомоги надає Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги.