21 травня – День Європи в Україні

В третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Це вже 20-й День Європи, який відзначає Україна. Традиційно в цей день відбуваються святкові заходи та флешмоби. Але у 2022 році він набув особливого значення, адже наша країна знаходиться в стані війни з російською федерацією, боронить свою незалежність, захищає європейські цінності та мир всієї Європи.

Прагнення бути частиною європейської спільноти об’єднало сьогодні всю Україну, а відданість українців європейським цінностям отримала підтримку світового співтовариства. Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, а для багатьох українців – прихистком та порятунком від російської агресії. Водночас українці стали для європейців прикладом мужності, незламності та єдності, а наші захисники – міцним щитом.   

У ці важкі для України часи, коли Збройні Сили України наближають з усіх сил таку омріяну Велику Перемогу, український народ вдячний Європейському Союзу за підтримку і допомогу, які ми, українці, повсякчас відчуваємо.   

#ОднаЄвропейськаРодина