14 березня в Україні відзначають День українського добровольця

Цього дня в Україні в Новій Петрівці для самооборони Майдану було сформовано перший добровольчий батальйон у кількості півтисячі осіб. З метою зміцнення патріотичного духу в суспільстві, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань у 2017 році Верховна Рада України прийняла Постанову № 1822 «Про встановлення Дня українського добровольця» саме 14 березня. 

Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужими до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

В цей день українці вшановують мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Сердечно вітаємо з цим днем усіх добровольців Чигиринщини та України, людей з гарячими та хоробрими серцями, високим почуттям обов’язку задля захисту своєї Вітчизни від ворога. Дякуємо за подвиг, готовність віддати своє життя заради України. Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, мужності та віри у ПЕРЕМОГУ.

Все буде Україна!