В Чигиринській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Із кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
 
15 лютого 1989 року закінчилася неоголошена війна в Афганістані, яка тривала 10 років і торкнулася багатьох українських родин. Принесла біль, втрати, сльози й у родини Чигиринської громади.
 
Поранення, контузії, скалічені долі та цинкові гроби: афганська війна залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Українські родини досі оплакують цю важку втрату, хоча минуло вже понад тридцять років …
 
У цей день ми також вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.
 
У перші дні війни на сході нашої держави саме воїни інтернаціоналісти першими стали на захист нашої України, за що ми їм безмежно вдячні!
 
Пам’ятаємо про загиблих, схиляємо голови перед їх подвигом та мужністю!
 
Вічна Слава живим!
 
🇺🇦Слава Україні!