Зустріч міського голови з молоддю Чигиринської громади

Молодь наше все: наша опора, наше майбутнє і надія.
Традиційно другий рік поспіль відбулося проведення зустрічі активної молоді громади з міським головою Віктором Харченком з нагоди Міжнародного дня молоді, який відбувся 12 серпня. Таким чином ми залучаємо молодь до соціального і культурного життя нашої громади.
 
Діти заздалегідь підготували питання, які могли б активізувати співпрацю між владою та молоддю. Такі питання, зовсім не дитячі, змушують нас іти на крок попереду, щоб бути гідними представниками в здобутті освіти, культури, туризму, науки, громадського порядку, дозвілля та спорту.
 
Розмова була цікава та невимушена. Діти цікавилися як працює міська рада, які питання вирішує міський голова, як проходить його робочий день, що він планує надалі в роботі стосовно громади.
 
Також дуже доречно пролунали ряд питань та пропозицій щодо:
– облаштування зони відпочинку для дітей🛝та дорослих📚🗞у парку ім.Литвиненка та облаштування території парка ім.Шевченка;
– установки спортивних майданчиків⛹️‍♂️(баскетбольний🏈,волейбольний🏀,тощо⚽🥎🏓),облаштуванні велодоріжок🚴‍♀️,велосипедних майданчиків🚲,ігрових майданчиків🛼🏸та повернення перегляду кінофільмів вечорами п’ятниці🎥🎞;
– поновити тротуарні доріжки у всьому місті,поставити нові автобусні зупинки,побудувати громадські туалети🚽🧻в місті,поставити ще більше смітників🗑та освітити всі провулки міста💥.
 
Окремо торкнулися серйозного питання щодо безпеки молоді та громадського порядку👮,продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім🔞.
 
Віктор Анатолійович уважно вислухав всі питання та пропозиції, пообіцявши дослухатися до кожного з них. Зустріч завершилася приємними емоціями та враженнями.