ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДХОДЖЕНЬ ОБОВ‘ЯЗКОВИХ ПЛАТЕЖІВ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

Валентина Алєксєєвець, заступниця міського голови провела чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету.
 
На засіданні комісії обговорено питання надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету громади, ризики нарахування заробітної плати працівникам у розмірі менше мінімального рівня, встановленого законодавством та стан розрахунків за оренду земельних паїв.
 
Вирішено: тримати на контролі стан оплати праці на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність на території громади та рекомендувати винайти можливість для збільшення відсотка сплати за оренду земельних паїв.
 
На засіданні комісії було запрошено представників товариств ТОВ «ЧАК», ТОВ «Капітал Рієлт С.Д.», ТОВ «Біоагропром» та фізичних осіб ФОП Швиденко М., ПП «Лихачов і Ко», ПП «Супой-Рибак 2».
 
Представники запрошених товариств на засідання не зявились, а надали листи з поясненням по обговорених питаннях.
 
Підсумовуючи обговорене, Валентина Іванівна зазначила, що праця – це основа життя і процвітання суспільства, а офіційне укладання трудових відносин, чесна сплата податків – це норма соціальної захищеності кожного працівника, який і є творцем матеріальних благ родини, громади, держави в цілому. Якщо ми хочемо, щоб працювали школи, садочки, ФАПи – вся соціальна інфраструктура, потрібно виходити з тіні й чесно сплачувати податки. Якщо пайовикам виплачують орендну плату у розмірі 12-15 відсотків, то відповідно і податок з доходів фізичних осіб повинен бути сплачений з цих же відсотків.