ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.

В історії України ідея свободи викристалізувалася ще за часів козацтва. Її намагалися викорінити упродовж багатьох століть перебування нашої держави під московським ярмом. Але ген свободи не можна знищити. Він нагадав сучасним українцям про себе на Майданах, де ми знову вчилися бути гідними та вільними. Стійкість українців, які відстояли національну гідність десять років тому та боронять сьогодні свою країну, свої Гідність і Свободу, вражає. Саме ці риси нашої нації допомогли втримали оборону в найважчі часи, і що дасть нам силу перемогти ворога сьогодні.

Цей день установлено з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося, те, що нас єднає! А українські захисники, наші Герої, назавжди гідні та вільні.