Запрошуємо до участі в освітньому проєкті для жінок-ВПО «ЗМІСТ»

В межах реалізації проєкту, що впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги

ООН (WPHF), з професійної інтеграції жінок, переміщених через війну, для  їхнього соціально-економічного відновлення та участі в соціальному житті місцевої громади ГО «Нові Українські Наративи» запускає інноваційну навчальну програму – «Зміст», щоб допомогти внутрішньо переміщеним жінкам знайти свій шлях у новому житті.

Пропонується пройти безкоштовне навчання та опанувати один або кілька навчальних курсів з тем:

– лідерство;

– продажі;

– фінанси та бухгалтерський облік;

– управління проєктами;

– основи цифрової та інформаційної гігієни;

– комунікації.

Крім того, проєктом передбачені регулярні онлайн зустрічі з психологинею Катериною Гольцберг. Учасниці отримають також доступ до закритої онлайн спільноти – кола однодумиць.

Наразі триває онлайн навчання в режимі прямих ефірів. Проте всі воркшопи зберігаються на YouTube каналі, аби кожна жінка змогла прослухати вебінари у зручний для себе час, так само обрати й інтенсивність навчання.

У навчанні можуть брати участь внутрішньо переміщені жінки від 21 року,чиї чоловіки воюють та/або які зазнали втрати рідних через війну. Проєкт працює у таких областях: Закарпатська, Чернівецька,Тернопільська, Черкаська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська.

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1bq6UYe7zoGrgwfuoW7FqnJUbB2ZWLNL-hCfjdXkVvAo/viewform?edit_requested=true

Учасниці, які пройдуть відбір, отримають лист із подробицями

навчального процесу на електронну пошту.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись на

сайті: https://www.zmist.online/