З Днем волонтера

Шановні волонтери!

Щиро вітаю вас із нагоди свята.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Цьогорічна тема Міжнародного дня волонтерів – “Волонтери діють першими. Тут. Скрізь”.

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це небайдужі люди, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора, віддають всі свої заощадження на лікування поранених в АТО, купують амуніцію для військових, забезпечують продуктами харчування тих, хто цього потребує.

Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни. 

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою
Чигиринський міський голова                                                                                                         Віктор Харченко