Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Кожної четвертої суботи листопада в Україні вшановують національну катастрофу 1932-1933 років, від якої не було порятунку.  В ці дні серце кожного, хто усвідомлює масштаби Голодомору, наповнюється смутком та біллю за невинно загублених людей, наших співвітчизників.

Напередодні працівники бюджетних установ, оргазацій та закладів Чигиринської міської ради зібралися біля пам’ятного знаку “Жертвам Голодомору”, щоб вшанувати пам’ять жертв жахливого геноциду, а це близько 8 мільйонів невинних, закатованих голодною смертю, яких покоїть українська земля.
До підніжжя пам’ятного знаку чигиринці поклали колоски пшениці та кетяги калини. 

Настоятель храму Казанської Ікони Божої матері Української православної церкви Київського патріархату отець Василь  провів поминальну панахиду за всіх жертв Голодомору.

Пам’ять про ті події спонукає кожного з нас замислитися наскільки дорогим даром є життя і як треба цінувати кожну хвилину, яку воно дарує.
Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка не підлягає забуттю та є вічною пересторогою і настановою для майбутніх поколінь – жити і працювати так, щоб подібне ніколи не повторилося.

Пам’ять про невинні жертви житиме вічно!