Відновлення освітнього процесу в громаді

Відповідно до листа МОН від 06.03.2022 № 1/3371-22, розпорядження Черкаської районної військової адміністрації від 26.02.2022 №30 з 14 березня 2022 року заклади загальної середньої освіти громади переходять на дистанційну форму навчання на період дії воєнного стану в Україні.

Ми цілком усвідомлюємо те, що склалися важкі матеріальні, технічні, психологічні умови для освітнього процесу. Наше завдання організувати навчання, атестувати учнів, забезпечити їх переведення до наступних класів та випуск. У військовий час, з метою забезпечення збереження життя і здоров’я дітей навчання відбуватиметься виключно за допомогою дистанційних засобів навчання. Уроки проходитимуть за розкладом, але кожен учень та учитель має розуміти, що Сигнал тривоги є обов’язковим до виконання і не потребує окремих дозволів на евакуацію до сховища.

Усі учні з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб зараховуються до будь-якого закладу освіти за заявою одного з батьків або осіб, з якими діти тимчасово проживають. 

За додатковою інформацією звертатися до відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради за тел. (04730) 2-58-36 та 2-56-70.

З надією на розумінням задля дітей України!