Відкрито лінгафонний кабінет в Чигиринському НВК І-III ступенів №3

Сьогодні в Чигиринському НВК І-III ступенів №3 відбулося відкриття лінгафонного кабінету, який реалізовано коштами субвенції з обласного бюджету та бюджету Чигиринської громади.

На відкриття до школи завітали міський голова Віктор Харченко, секретар міської ради Віталій Шпичак, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку Руслан Овчаров та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Віталій Синяков.

Директор освітнього закладу Оксана Скічко спільно з педагогічними працівниками та учнями розповіли гостям про нові можливості для вивчення іноземної мови, що відкриються школярам із появою в закладі сучасного лінгафонного кабінету. Адже це спеціально обладнаний освітній простір, який дозволяє створити оптимальні умови для самостійної навчальної роботи та розвитку навичок з іноземного мовлення.

У сучасному світі для молоді надзвичайно важливо отримати ті знання, які близькі до міжнародних і сформують особистість кожного школяра в руслі перспективних можливостей і умінь. Тому, головною задачею для керівництва громади сьогодні  є інвестування в освіту наших дітей.