Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

2 жовтня на території Чигиринського БДЮТ відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На святковий захід були запрошені керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

Теплими словами привітали присутніх міський голова Віктор Харченко та начальник відділу ОКТМС Віталій Синяков. Вони подякували педагогам за їхню самовіддану працю. Побажали творчого горіння, міцних нервів, терпіння, світлих думок і хорошого настрою.

Кращих освітян громади за багаторічну та сумлінну працю було нагороджено Грамотами Чигиринської міської ради та відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Колективи відділу ОКТМС Чигиринської міської ради, Чигиринського опорного ЗЗСО, Чигиринського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. Б.Хмельницького та Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №3 відзначено Подяками ГО Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” за активну громадянську позицію та сприяння у проведенні міжнародної акції Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”.

Музичне вітання освітянам подарували Олег Шнабський та ансамбль Веселі нотки Чигиринської музичної школи.

Учасники заходу отримали задоволення та позитивні емоції, подякували працівникам відділу ОКТМС та ЦКДС за організацію і проведення свята.