Відбулася чергова онлайн-зустріч з колегами із міста-партнера Майєн

Міський голова Віктор Харченко спільно з представниками міської ради провів чергову онлайн-зустріч з друзями нашого міста-партнера Майєн, на якій обмінялись досвідом в галузях освіти та охорони здоров’я.
Педагоги початкових класів шкіл м. Чигирин Ніна Кулинич, Тетяна Якубовська та вчитель школи м. Майєн, Sarah Wessels обговорили питання:
🔹навчання дітей з особливими освітніми потребами;
🔹організації навчального процесу для учнів початкових класів;
🔹харчування дітей;
🔹навчання в німецьких школах дітей, які виїхали з України через повномасштабне вторгнення рф.
 
Лікарі первинної та вторинної ланки медичної допомоги Сергій Аксьонов та Ігор Огиренко обговорили з лікарем Helmut R. Sondermann переваги, проблеми та виклики німецької системи охорони здоров’я. Виявилось, що маємо спільну проблему – нестачу профільних лікарів.
 
На завершення зустрічі Віктор Харченко подякував учасникам за взаємодію:
 
«Важливо, що наше спілкування стає більш різноплановим та охоплює різні сфери життєдіяльності. Переконаний, що знання та досвід, прагнення донести, підтримати, поділитися ідеями, не мають кордонів.
Чим більше людей будуть знати правду про тяжку ситуацію в Україні, викликану жорстокою війною, через яку потерпають цивільні люди, діти, тим більше буде підтримка. Тільки в єднанні з тими, хто цінує життя ми переможемо ворога!»