В Резиденції Богдана Хмельницького відбулася конференція присвячена роботі освітнього процесу

Зовсім скоро почнеться навчальний рік для школярів. Сьогодні в Резиденції Богдана Хмельницького відбулася конференція присвячена роботі освітнього процесу.
 
Тут зібралися керівники шкіл, вчителі та інші працівники освіти з Чигиринщини. У заході взяли участь міський голова Віктор Харченко, секретар міської ради Віталій Шпичак, голова обласної Профспілки освіти і науки України Анатолій Стеценко, а також представник держслужби якості освіти Євгенія Скворцова.
 
З промовою до всіх присутніх виступив начальник відділу освіти,культури,туризму,молоді та спорту Віталій Синяков. Головним з виступу можна підкреслити важливість забезпечення якісної освіти на всіх рівнях, навіть під час війни. Відзначили ремонти та підготовку навчальних закладів до 1 вересня. Було зроблено багато роботи для облаштування укриттів, встановлено вентиляцію, аварійне освітлення та генератори. Укриття були забезпечені водою та медикаментами, також встановили тривожні кнопки.
 
В завершення заходу деякі працівники освіти були нагороджені грамотами за високий професіоналізм та сумлінну працю, а міського голову Віктора Харченка відзначили почесним знаком “За соціальне партнерство”. Він в свою чергу подякував депутатам Чигиринщини за підтримку.
 
Бажаємо успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, енергії та творчих здобутків. Слава Україні!