В громаді триває весняне прибирання

Позаду півтора місяця війни на території України. З приходом весни, окрім боротьби із ворогом та внутрішнім вигоранням, з’явилася можливість виконання робіт на свіжому повітрі – найкращий метод відволіктися від буденності та подбати про навколишнє середовище. Попри воєнний стан, території міста та населених пунктів громади й надалі мають бути охайними та затишними. Час подбати про впорядкування клумб, газонів, санітарну очистку територій, парків, пам’ятників, дитячих майданчиків, зон відпочинку.
6 травня у місті Чигирині розпочалися роботи по благоустрою міського парку імені Тараса Шевченка, де була задіяна жіноча частина співробітників виконавчого комітету, відділу соціального захисту, центру соціальних служб, ЦКДС, бібіліотечної мережі та дошкільного закладу «Зірочка». Працівники КП «ЄРЦ» забезпечили вивезення сміття спеціалізованою технікою.
В той час, чоловіча частина працівників підприємств та відділів міської ради прибирали узбіччя доріг та чистили бордюри на центральній вулиці міста.
Чисте місто – це, насамперед, показник культури мешканців, які проживають в ньому.
Тож запрошуємо ОСББ, підприємців, трудові колективи установ, підприємств і організацій, небайдужих жителів та гостей Чигиринської громади до проведення благоустрою територій. Весна – час нашій громаді квітнути.
Щиро вдячні усім, хто сьогодні долучився до прибирання!