УВАГА! У Чигиринській громаді відбулося  засідання комісії ТЕБ ТА НС

Одним з питань, яке розглянули на засіданні,  було питання щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Чигиринської міської територіальної громади.

За результатом доповіді та з урахуванням її обговорення комісія вирішила:

  1. Відповідно до пункту 23 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої     коронавірусом SARS-CoV-2”:
  • встановити з 23 вересня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Чигиринської міської територіальної громади;
  • застосувати на території громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.
  1. Чигиринському управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, ВПД №2 Черкаського РУ поліції ГУ НП в Черкаській області та виконавчому комітету Чигиринської міської ради забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території громади.