Успішний сімейний бізнес: приклад чигиринської родини

Яким повинен бути ідеальний бізнес-партнер? Напевно, окрім професіоналізму, працелюбства та надійності, він повинен щиро, як і власник, вболівати за успіх. А хто ж може перевершити в цьому прагненні рідну людину? Хоча є бізнесмени, які категорично відмовляються працювати з родичами. Утім, є чимало родин, які своїм прикладом доводять: сімейний бізнес дорівнює успіху. Одна з таких – чигиринська родина Кас’яненків, чоловік і дружина в якій завжди разом: як у житті, так і на роботі.

 Перший крок до бізнесу зробив чоловік, Дмитро.   У березні 2019 року  він звернувся до Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  за допомогою у пошуку роботи. Серед послуг, які надає служба зайнятості, чоловіка зацікавила можливість отримати одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності. Пройшов курси цільового призначення «Підприємництво та бізнес планування». Зрозумів, що нестерпно хоче якогось іншого життя для себе і своєї родини. Прагне отримати новий досвід, який міг би передати дітям, зробити щось своє, значиме, що допоможе реалізувати накопичений потенціал, здійснити давню мрію, дати можливість пишатися собою та стати прикладом для рідних. Так народилася власна справа – діяльність станції техобслуговування автомобілів.

Плече підставила дружина, Альона – бухгалтер за освітою та з відповідним досвідом роботи.  Згадує Дмитро: «Згодом ми так і розподілили функції : чоловік відповідає за стратегічний розвиток нашого бізнесу, рекламу,  залучення та обслуговування клієнтів, а дружина – за ведення документації та фінансів.

Альона та Дмитро все роблять разом – ведуть бізнес , спільно виховують двох синів та гуртом з нетерпінням чекають на поповнення в родині.

          Всім, хто розпочинає власну справу, Кас’яненки  радять бути рішучими, наполегливими та вірити в себе і свій успіх. А сім’я для них – бездонна криниця любові, підтримки та можливостей.