Триває проведення анкетування

Чигиринська міська рада в рамках участі у проекті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», проводить анкетування з метою виявлення соціальних проблем, спрямованих на покращення якості життя у нашій громаді.

Ми віримо, що думки жителів громади, відгуки та пропозиції є важливим джерелом інформації для розробки ефективних стратегій вирішення соціальних проблем. Тому запрошуємо вас активно прийняти участь в анонімному анкетуванні та поділитися своїми думками.

Анкетування триває до 07 березня 2024 року. Ви можете заповнити анкету онлайн за посиланням або у КЗ «Центр соціальних служб» , ЦНАПі, (вул.Б.Хмельницького, 26), відділі соціального захисту (вул. Б.Хмельницького, 19), старостатах.

Заздалегідь дякуємо за активну участь!

З будь – яких питань звертайтесь по тел. 047-30-69006.

*Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».