Тематичні кінопокази в закладах загальної середньої освіти громади

З метою формування в учнівської молоді належного рівня правової культури та правової свідомості з 29 листопада по 09 грудня 2021 року в закладах загальної середньої освіти громади заплановано тематичні кінопокази. 
Формат кіновечірки  – легко, зрозуміло, доступно, інтерактивно, а головне цікаво!
Перша Кіновечірка_у_Pop_Up_Cafe відбулась 29.11.2021 у Вітівському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Черкаської області, де переглянули коротенький документальний  фільм “Абетка”, поговорили про права, освіту, людські цінності.
За такою ж програмою 30.11.2021 пройшов кінопоказ у Тіньківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чигиринської міської ради.
Організація заходів стала можливою завдяки Кіноклубу “DOCUDAYS” при БО “Фонд розвитку Чигиринщини”. Проєкт отримав фінансування від Агенства ООН у справах біженців у рамках проекту “Посилення спільнот ВПО у центральних та західних областях України”, що впроваджується ГО “КримSOS”. 
До організації та проведення кінопоказів долучилися @Молодіжний парламент громади, Молодіжний простір “SUNRISE” та Вільний простір @”ХАТА – ХАБ”, також @Scatec Ukraine, які  забезпечили каву-паузи та партнерську підтримку.