Головне – бажання  працювати

За допомогою у працевлаштуванні до Чигиринського управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості  звернулася Кукуста Ольга Юріївна, яка щоб врятувати свою сім’ю від жахіть війни, навесні 2022 року залишила  рідне місто Лисичанськ Луганської області та переїхала до міста  Чигирин. 

Спершу жінка наполегливо шукала роботу в торгівельній  сфері, адже майже чотири роки займалася підприємницькою діяльністю з роздрібної торгівлі продуктами харчування,  та після невдалих спроб самостійно працевлаштуватися, вирішила звернулася до фахівців служби зайнятості.

Допомога у працевлаштуванні та підтримка тих, хто був змушений залишити свої домівки через війну є одним з важливих напрямків роботи служби зайнятості. Серед багатьох проблем з якими зіштовхуються вимушені переселенці – їх працевлаштування.

Перебуваючи на обліку в Чигиринському управлінні  з 15 серпня 2023 року , як безробітна Ольга Юріївна отримала інформацію від кар’єрного радника про наявні вакансії, можливість отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, проходження професійної підготовки або перепідготовки та надання мікрогранту на створення або розвиток власної справи.

24 серпня  2023 року надійшла вакансія прибиральника службових приміщень, фахівці Чигиринського управління відразу ж запропонували її Ользі Юріївні. Жінка погодилася та отримала направлення на заявлену вакансію.  Після проходження співбесіди, безробітна в серпні 2023 року була працевлаштована прибиральником службових приміщень, де вона на даний час успішно працює.