СТОВ «ДРУЖБА» забезпечує роботою безробітних

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Дружба» з моменту свого створення пережило всі етапи розвитку країни, зміни в економічній і політичній ситуації та законодавчому полі, показавши здатність до виживання і стабільного розвитку.   

З 2003 роцу і по сьогоднішній день керівником СТОВ «Дружба» є Налбандян Армен Миколайович. Не одноразово його праця та праця всього колективу відмічена  Грамотами та Подяками обласного та  районного рівнів.

 Армен Миколайович Налбандян та його команда продовжує справу попередників: будує міцне та заможне село, бо землі використовуються раціонально та перспективно. Захищає інтереси власників земельних паїв, контролює використання земель державної власності. Допомагає місцевій школі, дитячому садку та дільничній лікарні.

 У товаристві діє механізований загін, завданням якого є забезпечення повного циклу сільськогосподарських робіт на орендованих землях. Для ведення інтенсивних технологій виробництва сільськогосподарських культур механізований загін забезпечений не тільки орендованою технікою а і повним набором сучасної сільськогосподарської техніки, придбаної за прибутки господарства.

Співпраця з Чигиринською районною філією Черкаського центру зайнятості допомогла підприємству підтримати розвиток, як  в вирощуванні елітних сортів пшениці, так і в розвитку тепличного господарства. За сприяння служби зайнятості оперативно вирішуються питання, які виникають в процесі роботи в тому числі з питань працевлаштування людей з інвалідністю. В 2020 році за направленням служби зайнятості працевлаштовано 1 особу з інвалідністю на посаду водія автотранспортних засобів, та укомплектовано за сприянням служби зайнятості 15 вакансій.

Як зазначив директор товариства Налбандян Армен Миколайович: «За роки співпраці нашого підприємства з центром зайнятості хочу подякувати за професіоналізм фахівців Чигиринської районної  філії Черкаського обласного центру зайнятості, який дозволяє нам отримувати якісну допомогу у пошуку працівників і тим самим підвищувати власну ефективність  сільськогосподарського виробництва». В свою чергу директор філії Коршунова Світлана Федорівна подякувала за щирі слова та зауважила: « Ми впевнені, що накопичений досвід співпраці сприятиме зміцненню наших партнерських стосунків».

В планах товариства – розширення посівного асортименту, шляхом вирощування елітних сортів пшениці розвиток тваринництва, та створення для громадян села нових робочих місць.