Служба зайнятості не стоїть осторонь від роботодавців та фізичних осіб-підприємців в період карантину, а надає фінансову допомогу

До Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості протягом травня – грудня 2020 року для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину звернулися 89 суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі 82 фізичних осіб – підприємців для отримання такої допомоги на себе.

Роботодавцями подано 9 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, що стало суттєвою підтримкою для 108 працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного зупинення (скорочення) діяльності внаслідок карантину. Ця фінансова підтримка – явний доказ того, що тільки офіційне оформлення найманих працівників дає можливість роботодавцеві на отримання допомоги по частковому безробіттю в період карантину.

На даний час роботодавцям та фізичним особам – підприємцям Чигиринщини перераховано 1116,3 тис.грн. допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Більше 100 найманих працівників, які вимушено не працювали під час карантину, отримали відповідну допомогу від держави – це працівники, які працюють у галузях торгівлі, туризму, ресоранного бізнесу та промислового виробництва.