Шановні земляки – жителі Чигиринської об’єднаної територіальної громади!

Шановні земляки – жителі Чигиринської об’єднаної територіальної громади!

Свято Івана Купала міцно увійшло в святковий календар традицій Богданового краю.

Зазираючи в таємничу глибінь віків, в цей день чигиринці загадують найпотаємніші бажання і вірять, що кожне з них збудеться. В магічну пору купальського надвечір’я, стихії води, землі і полум’я, об’єднавшись ніби обдаровують людей силою духу і тіла, радістю і надіями, добром та любов’ю.

В кожному серці купальським чарзіллям розквітають надії на те, що все, що маленьким пташатком народжується в цю пору в гніздечку сподівань, стане на крило і злетить у чисте мирне небо сьогодення.

Нехай буде так!

Зичимо всім вам, шановні краяни, щоб чарівна купальська ніч стала для вас точкою щасливого відліку часу, сповненого взаємної любові та щирої дружби.

Нехай купальський цвіт, достигне в долі кожного золотими зернами достатку.

Бажаємо щоб у вашому житті, в нашій громаді і країні навіки зникли згірклі дими непорозуміння та війни і лише всеочищаюче вогнище купальського багаття зігрівало душі, єднало руки і серця, осявало шлях у світле майбутнє.

Цьогоріч підступна пандемія не дозволяє нам зійтися громадою до світлих берегів наших рік та ставків. Та наперекір всім випробуванням, єднаймося думками у взаємному збереженні рідних традицій та у вірі в те, що все буде добре.

З шаною і повагою від імені Чигиринського міськвиконкому та депутатського корпусу Чигиринської міської ради  Чигиринський міський голова Віктор Харченко