Семінари онлайн та офлайн в період адаптивного карантину

З 11 серпня 2020 року Чигиринська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості відновила прийом клієнтів з дотриманням санітарних норм та рекомендацій. Також фахівці Філії повернулися до офлайн режиму проведення семінарів і тренінгів та продовжили проведення заходів в режимі онлайн.

За даний період було проведено 47 «Інформаційних семінарів із загальних питань занятості» в яких взяли участь 287 безробітних. Аналогічних за змістом, тільки в режимі онлайн, проведено 7 семінарів, в яких взяли участь 64 безробітних. Інформація, що подається на зазначеному семінарі є дуже важливою, адже зареєстровані особи дізнаються про державні гарантії у сфері зайнятості, ознайомлюються з станом ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних. Не залишилися без уваги й електронні сервіси Державної служби зайнятості: «Електронний кабінет шукача роботи», «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри», «Моя професяі: консультаційна мережа» та сайт ДСЗ.

Закликаючи громадян працювати офіційно, на вказаних семінарах,  нагадуємо про переваги легального працевлаштування, про ризики нелегальної зайнятості  та нелегальної трудової міграції, знайомимо  з гендерними аспектами на ринку праці.

Лариса Порожня, провідний фахівець Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості зазначила: « Ми пропонуємо безробітним самостійно обирати зручний спосіб отримання інформації. Онлайн чи офлайн – вибір за нашими клієнтами».