Стартувала Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?”

Психологічні стани людини мінливі. Як правило, емоційно насичені, виникають під впливом життєвих обставин, стану здоров’я, ряду інших факторів. Психічні стани, як й інші явища, існують у вигляді переживань, ідей в свідомості людини та в тій частині психіки, яку називають «несвідоме». Це означає, що їх неможливо сприйняти за допомогою органів відчуттів та дослідити методами природничих наук.


Деякі наші психологічні стани і справді пов’язані із сезоном, погодою ,сонячним світлом і тривалістю дня. Та буває і так, що довкола-літо, а всередині-досі зима. Безкінечний лютий. І скільки не гуляй теплими вечорами – лише відчуваєш провину, що на друзів це діє, а на тебе – ні.


Якщо впізнали себе — це привід поговорити із фахівцем. Тривогу, апатію чи депресивні настрої не можна ігнорувати, коли бачите, що вони більше не пов’язані із поганим днем чи поганою погодою, а стали постійною частиною вас.


За ініціативи першої леді Олени Зеленської було створено Всеукраїнську програму ментального та психічного здоров”я «Ти як?». Програма направлена на допомогу та підтримку постраждалим внаслідок збройної агресії РФ проти України. Тут ви зможете звернутися по допомогу до перевірених спеціалістів.

Детально про Програму можна дізнатися за посиланням: https://www.howareu.com/