Робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Нараду провів міський голова Віктор Харченко.
 
У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та закладів, які прозвітували про основні напрямки своєї діяльності. Виокремили деякі питання у відповідних галузях та визначили шляхи їх вирішення.
 
🔹В закладах освіти поступово здійснюються косметичні ремонтні роботи та технічне обслуговування котелень.
🔸В закладі первинної медико-санітарної допомоги вакцинують населення від правця, а також роблять щорічні дитячі щеплення.
🔹Комунальною службою КП ЄРЦ в місті проводяться ямкові ремонтні роботи дорожнього покриття по вулиці Богдана Хмельницького, Соборна і Петра Дорошенка. Також здійснюється обкос бурʼянів, упорядкування клумб, планується встановлення дорожніх знаків на деяких ділянках доріг.
🔸Крім того, на фасадах навчальних закладів громади були встановлені меморіальні дошки нашим землякам, які віддали життя, відстоюючи мир та цілісність нашої країни.
🔹Обговорили й погодинні відключення світла. Підключення генераторів планується лише в крайніх випадках задля економії пального передбаченого на осінньо-зимовий період.
 
❗️Просимо мешканців нашої громади ощадливо використовувати електроенергію, не вмикати кондиціонери задля зменшення навантаження на енергоносії.
 
Мирного та продуктивного тижня!