ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Шановні жителі Чигиринського краю!
Від усього серця радий вітати вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!
Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково збудуться. Що зимові свята подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.
Цей Новий рік ми зустрічаємо в умовах війни. Багато родин не зможуть зустріти свята разом за родинним столом, розкидані нашою країною і по всьому світу… Захисники і захисниці зустрінуть 2023 рік зі зброєю в руках, захищаючи мирне населення України. Кожному дню, кожній миті, які наближають нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість.
Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко! Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в кожному куточку нашої Батьківщини життя народу вільним від окупанта, таким, про яке мріють українці, якого вони гідні.
Дякую всім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашого громади протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій.
Попереду в нас велика напружена робота, і я висловлюю вдячність всім, хто не залишається байдужим до проблем, хто опікується ними, приймає доленосні рішення, активно проявляє себе у повсякденному житті громади.
Бажаю всім, щоб у 2023 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.
Вірю, що 2023 рік стане переможним! Україна стане вільною від ворога! Захисники і захисниці повернуться в свої родини у мирне життя.
З Новим роком та з Різдвом Христовим! Щасливих вам, добрих і веселих свят!
 
З повагою,
міський голова                                                                                                            Віктор Харченко