Привітали жительку громади з ювілеєм

Сьогодні жителька Тіньківського старостинського округу нашої громади Антонина Сіянко відзначає свій 100-літній ювілей.
 
З цієї нагоди ювілярку вітали міський голова Віктор Харченко, староста села Леся Велика, керівник місцевого сільськогосподарського товариства “РАЙЗ-СХІД” Вячеслав Рябцев та голова ради ветеранів села Іван Сіянко.
100 років – немислимо велика цифра в наші дні! Пані Антонина була свідком і учасником багатьох історичних подій, які повністю міняли звичний уклад життя.
Антонина Пантелеймонівна Сіянко народилася 03 березня 1923 року в селі Тіньки. На її долю випало чимало життєвих випробувань. Батько загинув на війні 1941-1945 рр., мама не мала змоги виховувати трьох дітей, тому була змушена віддати Тоню прийомним батькам.
 
Після закінчення 7 класів у віці 14 років пішла працювати в ланку та виконувала тяжку роботу на рівні із дорослими.
Через три роки перейшла працювати на свинокомплекс, де щоденно виконувала фізично важку роботу. Доручали Антонині Пантелеймонівні самі відповідальні ділянки роботи і вона завжди справлялася. І так 35 років.
За хорошу роботу була нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора.
 
Наша ювілярка відноситься до того покоління, що росло у дуже непростих умовах, пережило війну, каторги, переслідування, заслання. В часи переселення відбудовували рідне село. Вони є прикладом для нас усіх і в своєму ставленні до праці, і у відношенні до суспільства, вихованні дітей. Наш обов’язок – поважати та оберігати їх.
 
Бажаємо ювілярці прожити ще багато-багато щасливих років життя. Щиро вітаємо з ювілеєм!