Проведено засідання постійних комісій Чигиринської міської ради

У режимі відеоконференції своє чергове засідання провела постійна комісія з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, благоустрою та транспорту. В ході роботи постійної комісії депутати опрацювали проєкти рішень, які, в результаті, погодили  винести на розгляд чергової сесії міської ради.
 
А саме, розглянули питання прийняття та передачі комунального майна; внесення змін до рішення Чигиринської міської ради від 14.12.2020 №104-4/VIII «Про реорганізацію КП «Рацеве-Богдан» Чигиринської міської ради» та питання припинення даного підприємства.
 
Також відбулося і засідання постійної комісії Чигиринської міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури та екологічної політики, яке провів голова комісії Олег Кононенко.
 
Під час роботи депутати опрацювали звернення жителів громади щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у приватній власності заявника. Також розглянули питання:
  • – затвердження технічної документації на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку;
  • – внесення змін до договору оренди земельної ділянки;
  • – передачі права користуваання земельною ділянкою.
Всі питання порядку денного були погоджені депутатами та рекомендовані до розгляду на черговій сесії Чигиринської міської ради.