Проведено засідання постійної комісії міської ради

Відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з соціально-гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики, яке провів голова комісії Юрій Поліщук.
З метою забезпечення окремих потреб соціально вразливих верств населення депутати опрацювали проєкт Програми «Турбота» на наступний бюджетний рік. Зокрема, внесли поправки до Порядку надання матеріальної допомоги громадянам за їх зверненнями, Порядку використання бюджетних коштів на безоплатне зубопротезування пільгових категорій громадян та Порядку розрахунку щомісячної допомоги для відшкодування витрат на проїзд особам з інвалідністю, які потребують процедури гемодіалізу.
Також розглянули проєкт Положення про наглядову (піклувальну) раду, прийняття якого дозволить залучати громадськість до розвитку закладів загальної середньої освіти громади, проблем навчання і виховання, забезпечення доступності освіти.
Крім того, депутати опрацювали та погодили проєкт Програми сприяння розвитку творчої особистості вчителя та учнів закладів загальної середньої освіти Чигиринської міської ради на 2023-2025 роки в новій редакції.
Всі питання порядку денного, з урахуванням внесених правок, включені до порядку денного чергової сесії міської ради.