Проведено робочу нараду по питаннях санітарно-епідеміологічної ситуації в громаді

Сьогодні на нараді, яку провів міський голова Віктор Харченко, обговорили стан реалізації кампанії форсованої імунізації від поліомієліту.
Нарада проходила за участі керівників закладів охорони здоров’я громади.
У зв’язку зі спалахом поліомієліту в Україні лікар-епідеміолог Чигиринського відділення Черкаського районного відділу центру контролю та профілактики інфекційних хвороб Василь Щербина доповів про ситуацію загалом. Відмітив, що в окремих громадах не вакциновано жодної дитини, а враховуючи міграційні процеси в країні рівень захворюваності на дану недугу зростає, в тому числі і в нашій громаді.
Про стан вакцинації серед дітей, які підлягають щепленню, поінформував директор Комунального некомерційного підприємства Ростислав Ременюк. Зазначив, що основною причиною незадовільної вакцинації є документально підтверджені відмови батьків від проведення щеплень.
З метою недопущення ускладнень санітарно-епідеміологічної ситуації з поліомієліту в громаді вирішили проводити спільно роз’яснювальну роботу серед батьків про обов’язковість проведення щеплень та наслідки від їх відмов.