Проведено наради по питанню організації заходів щодо гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин

Питання безпритульних тварин в громаді потребує цивілізованого вирішення у відповідності до діючого законодавства.
Відбулися наради по питанню організації заходів щодо гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Брайченка.
💬«До міської ради неодноразово надходили скарги на кількість безпритульних тварин, їх поведінку та потенційну небезпеку для людей. Чигиринською міською радою прийнята Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним методом на території Чигиринської міської ради на 2020-2024 роки. В рамках програми протягом 2021 року в населених пунктах громади здійснювався відлов безпритульних тварин та їх стерилізація товариством «Чотири лапи Україна», з яким виконавчим комітетом міської ради був укладений меморандум про співробітництво. В минулому році на реалізацію вище зазначеної програми, у зв’язку з обмеженістю дохідної частини бюджету громади, пов’язаною із введенням воєнного стану в Україні, кошти не були передбачені. Крім того видатки бюджету вказаної категорії не є першочерговими та регулюються Державною казначейською службою України» – зазначив заступник міського голови Сергій Миколайович.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Зважаючи на збільшення кількості скарг жителів щодо стрімкого зростання популяції безпритульних тварин в населених пунктах громади, учасники наради вирішили повторно направити ТОВ “Чотири Лапи Україна” листа з пропозицією проведення спільних заходів, спрямовагих на гуманне регулювання чисельності безпритульних тварин в найкоротші терміни.