Проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради

14 липня 2021 року міський голова Віктор Харченко провів чергове засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради VIII скликання.

В ході засідання були внесені зміни до рішень виконавчого комітету щодо затвердження плану та плану-графіку діяльності щодо підготовки проектів та здійснення відстеження регуляторних актів виконавчого комітету Чигиринської міської ради на 2021 рік, постановки на квартирний облік по місцю проживання та погодження призупинення діяльності закладів дошкільної освіти та дошкільних груп у складі навчально-виховних комплексів. Членами виконкому погоджено зміни до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2021 рік та проєкт цільової програми «Призовна дільниця» на 2021-2022 роки, які будуть подані на затвердження чергової сесії міської ради.

Без зауважень на засіданні виконавчого комітету прийняті рішення про присвоєння поштових адрес громадським будинкам та розміщення тимчасових споруд на території громади, про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та описів номерних гербових печаток.

Також були заслухані та прийняті до відому інформації про стан виконавської дисципліни, про роботу зі зверненнями громадян у Чигиринській міській раді та її виконавчому комітеті за І півріччя 2021 року.

Окрім того, на засіданні затверджено план роботи виконавчого комітету Чигиринської міської ради на ІІ півріччя 2021 року, знято з контролю ряд рішень виконавчого комітету, які виконані.