Проєкт «Бібліотека доступна кожному»

Ідея команди #ComandaSPIN переросла в проєкт «Бібліотека доступна кожному». Відвідавши Публічну бібліотеку та поспілкувавшись з її працівниками зрозуміли, що необхідність промоції книги та читання, розширення можливостей для проведення змістовного дозвілля та самоосвіти громади, а також доставка книги є дійсно потрібною та важливою для жителів Чигиринської громади.
 
Але, щоб дійсно переконатись у важливості проєкту для людей, ми провели опитування, яке дало можливість зрозуміти, які завдання ми повинні поставити перед собою . Для їх розв’язання ми створили волонтерський загін, який в співпраці з Публічною бібліотекою Чигиринської міської ради буде здійснювати доставку книг та періодичних видань до людей золотого віку, які не мають можливості вийти, сходити в книжковий магазин або бібліотеку.
 
Книги можна буде замовити по телефону, або заповнивши Google-форму, яку можна буде знайти на удосконаленому нами сайті бібліотеки чи QR-коди на неї в інших публічних джерелах.
 
Наші волонтери доставлять їм прямо до місця проживання. Це дозволить збільшити надання інформаційно-культурних послуг громаді міста різних вікових категорій та соціальних груп, без вкладення значних коштів та розвиток нових інформаційних сервісів для населення.
 
Досліджуючи новизну такого проєкту, ми зрозуміли – ми не перші. Але, що для нас надзвичайно важливо, наш проєкт дієвий, ми бачили радісні очі людей, ми доторкнулися до їхнього світу не віртуального, а реального. В проєктах інших міст, громад, країн доставкою займаються бібліотекарі. У нас – волонтерський загін, ми любимо своє місто, людей, несемо радість і здоровий спосіб життя.