Продовжується співпраця Чигиринської міської ради та ТОВ “ГРІНТЕКО СЕС”

В межах співпраці Чигиринської міської ради та ТОВ “ГРІНТЕКО СЕС”, за участі керівників відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту та КП “Чиирин” відбулася зустріч міського голови Віктор Харченко та представниці товариства Ольги Бойчук.

Грінтеко СЕС в продовж декількох років допомагає здійснювати у нашій громаді оновлення та всіляко підтримує молодь. Однією із допомог були повністю оновлені два комп’ютерні класи в навчальних закладах Чигирина. Вже два роки компанія підтримує функціонування спортивного гуртка в селі Рацеве. Гурток відвідує близько 50 діток. Минулого року компанія замінила вікна у спортивній залі ліцею в Рацеве. Багато добрих справ зроблено. Багато заплановано.

В межах зустрічі, що відбулася було підписано трьохсторонній договір між Чмр, КП “Чигирин” та ТОВ “Грінтеко сес” на надання комунальному підприємсву генератора потужністю 60кВт на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Також, в межах підписаного у цьому році Меморандуму про співпрацю між Відділом ОКТМС та Тов “Грінтеко сес”, Ольга Бойчук передала інвентар для функціонування спортивного дитячого гуртка в с.Рацеве.

Щиро дякуємо партнеру за сприяння розвитку Чигиринської міської територіальної громади та підтримку молоді!