Продовжуємо сезон збирання овочів у межах програми “Сади для Перемоги”!

Цими днями працівники Комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чигиринської міської ради, зібрали врожай картоплі.
 
Нагадаємо, що навесні у нашій громаді висадили на 0,40 га землі тонну посадкової картоплі, яку з ініціативи Олександра Воскобойніка нам надав Фонд “МХП-ГРОМАДІ”.
 
Приємно, що представники МХП навідалися до нас і під час збору урожаю. Копали картоплю за допомогою трактора (KENTAVR 244SXC), купленого за спільні кошти Фонду і нашої громади. Цього року зібрали 3 тонни цих овочів.
 
Окрім картоплі були посаджені та зібрані: огірки, кабачки, помідори, салатний перець та морква. В садах закладу зібрали яблука. Вирощену продукцію заготовляють на зиму, щоб забезпечити потреби наших військових, внутрішньо переміщених осіб та підопічних територіального центру.
 
З нового врожаю вже законсервували:
✅234 л. огірків; ✅156 л. кабачків; ✅63 л. компотів.
 
Заморозили:
✅160 кг вишні; ✅60 кг смородини;  ✅5 кг перцю.
 
Щиро вдячні директору закладу Андрію Заїченку та його колегам за таку самовіданну і нелегку працю. Директору ТОВ “НВФ”Урожай” МХП Олександру Воскобойніку, директорці Фонду МХП-ГРОМАДІ Тетяні Волочай, голові ГО ” Патріоти рідного краю – Україна” Юрію Романчі за постійну підтримку. Завдяки спільно реалізованим проектам ми можемо допомагати жителям нашої громади та передавати продукти на фронт.
 
Працюємо разом задля Перемоги!
 
Конкурс організовано ініціативою Сади Перемоги від проекту SURGe Project, що фінансується Урядом Канади та Благодійним фондом Фонд “МХП-Громаді” у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України.