Презентація роботодавця на території села

Основою конструктивного співробітництва служби зайнятості з роботодавцями є забезпечення підприємств якісною робочою силою та стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних громадян.

23 серпня 2022 року відбулася презентація роботодавця – Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» за участі фахівців Чигиринської районної філії Черкаського ОЦЗ на території Рацівського старостату.

Під час заходу інспектор відділу рекрутингу Людмила Володимирівна ознайомила присутніх з переліком актуальних вакансій у відділенні поштового зв’язку в селі Рацеве та детально розповіла про вимоги до претендентів на роботу, умови праці, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, характер виконуваної роботи. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання.

Фахівці центру зайнятості спільно з старостою села  Наталією Іванівною  створили всі умови для того, щоб роботодавець та безробітні мали можливість поспілкуватись, адже прямий контакт тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає дає гарний результат.

За результатами проведеного заходу 4 особи пройшли співбесіду з роботодавцем та подали анкети для проходження перевірки, всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи та працевлаштуванні.

Звісно, не всі, хто завітав на презентацію роботодавця, одразу отримають роботу, але в тому, що всі, хто хотів, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити це питання – сумнівів немає.